Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/http/lodevevode.cz/www/libs/Nette/loader.php on line 28
Půjčovny lodí - Slezská Harta | Projekt MAS Hrubý Jeseník - "Na břehu i na vodě." | Projekty MAS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lodě ve vodě
 
 
 

Projekty MAS

Projekt MAS Hrubý Jeseník - "Na břehu i na vodě."

Projekt je zaměřen na modernizaci zázemí půjčovny malých plavidel v Nové Pláni na přehradě Slezská Harta. Stávající půjčovna zde funguje již 5 let a zájem ze strany zákazníků stále roste. Proto jsme se rozhodli zmodernizovat zázemí půjčovny a rozšířit spektrum sportovního nářadí k vypůjčení. Jako zázemí by měl posloužit mobilní dřevěný stánek, v kterém bude uschováno sportovní vybavení půjčovny. Dřevěný mobilní stánek je nedílnou součástí zázemí pro půjčovnu lodí, šlapadel a elektrolodí. V okolí stánku bude rozmístěno posezení z dřevěných setů, odpadkové koše, trampolína s ochrannou sítí, dřevěné stojany na kola, dřevěná opalovací odpočinková lehátka.

Co budeme půjčovat kromě malých plavidel?? Novým hitem se stávají trekingová elektrokola. Tyto kola umožňují i méně zdatným zákazníkům, např. seniorům, procestovat široké okolí Slezské Harty nebo dokonce objet celou přehradu za pár hodin. Dalším hitem jsou koloběžky. Do projektu budou vybrány horská kola a trekingové koloběžky pro celou rodinu, které umožňují jízdu i po nezpevněné komunikaci. Kdo nebude chtít cestovat, může si půjčit petangue, badminton, vyzkoušet trampolínu nebo jen tak odpočívat na lehátkách. Zákazníci kteří nebudou chtít jezdit na lodích nebo elektrokolech, mohou strávit pěkné chvíle v zázemí půjčovny. Každý si zde najde svou oblíbenou zábavu.

Projekt podpořil Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí. MAS Hrubý Jeseník pomáhá k rozvoji Jeseníků – Vesničkami pod horami k domácímu štěstí.

odkaz na Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova

http://ec.europa.eu/…index_cs.htm


 
 

Webkamery online

Nová Pláň

Webkamera Nová Pláň

Nová Pláň - přístav

Webkamera Nová Pláň - přístav

Leskovec - přístav

Webkamera půjčovna - Leskovec

Půjčovna - Leskovec

Webkamera půjčovna - Leskovec

Leskovec - molo

Webkamera půjčovna - Leskovec
 
 
 
©2012 JR Soft s.r.o.